ISKRY w całej Polsce
Jeśli jesteś przedstawicielem JST lub instytucji kultury i chcesz się z nami skontaktować napisz na adres:
iskry@niepodlegla.gov.plZobacz jak ISKRY NIEPODLEGŁEJ prezentują się w trasie
Przemyśl, 2-4 marca 2023
Łańcut, 5-7 marca 2023
Rzeszów, 8-10 marca 2023
Miejsce Piastowe, 11-13 marca 2023
Otwock, 16-18 marca 2023
Pruszków, 19-21 marca 2023
Nowy Dwór Mazowiecki, 22-24 marca 2023
Legionowo, 25-27 marca 2023
Jadów, 28-30 marca 2023
Uniejów, 15-17 kwietnia 2023
Rusocin, 17-19 kwietnia 2023
Zgierz, 18-20 kwietnia 2023
Kcynia, 20-22 kwietnia 2023
Włoszczowa, 21-23 kwietnia 2023
Aleksandrów Kujawski, 23-25 kwietnia 2023
Rypin, 26-28 kwietnia 2023
Sulejówek, 1-3 maja 2023
Płock, 1-4 maja 2023
Pułtusk, 5-7 maja 2023
Ostrów Mazowiecka, 8-10 maja 2023
Byczyna, 10-12 maja 2023
Warszawa, 13-14 maja 2023
Opole, 13-15 maja 2023
Namysłów, 16-18 maja 2023
Bałtów, 19-20 maja 2023
Pińczów, 21-23 maja 2023
Poświętne, 24-25 maja 2023
Łódź, 26-27 maja 2023
Warszawa, 28-29 maja 2023
Wrocław, 29-31 maja 2023
Oława, 1-2 czerwca 2023
Jelcz-Laskowice, 3 czerwca 2023
Ryki, 5-7 czerwca 2023
Tarnów, 5-7 czerwca 2023
Pszczyna, 13-15 czerwca 2023
Wałcz, 14-15 czerwca 2023
Ustroń, 16-18 czerwca 2023
Mysłowice, 24-25 czerwca 2023
Korycin, 24-26 czerwca 2023
Białystok, 27-29 czerwca 2023
Kielce, 29-30 czerwca 2023
Łomża, 30 czerwca - 2 lipca 2023
Skierniewice, 1-3 lipca 2023
Polańczyk, gm. Solina, 6-9 lipca 2023
Augustów, 8-11 lipca 2023
Lubaczów, 10-12 lipca 2023
gm. Przeworsk, 13-14 lipca 2023
Kętrzyn, 13-17 lipca 2023
Rzeszów, 15-17 lipca 2023
Lidzbark Warmiński, 15-17 lipca 2023
Lublin, 18-20 lipca 2023
Malbork, 18-20 lipca 2023
Tomaszów Lubelski, 21-23 lipca 2023
Gdańsk, 21-23 lipca 2023
Nałęczów, 24-26 lipca 2023
Puck, 24-26 lipca 2023
Pelplin, 27-29 lipca 2023
Szczecin, 29 lipca 2023
Sanok, 3-5 sierpnia 2023
Niepołomice, 4-6 sierpnia 2023
Ustrzyki Dolne, 6-7 sierpnia 2023
Kraków, 7-9 sierpnia 2023
Kolbuszowa, 9-10 sierpnia 2023
Libiąż, 10-11 sierpnia 2023
Wołomin, 12-15 sierpnia 2023
Czerwińsk nad Wisłą, 13-15 sierpnia 2023
Poznań, 18-20 sierpnia 2023
Paradyż, 19-21 sierpnia 2023
Oborniki, 21-22 sierpnia 2023
Grodzisk Mazowiecki, 22-23 sierpnia 2023
Chodzież, 23-24 sierpnia 2023
Węgrów, 24-26 sierpnia 2023
Konin, 25-27 sierpnia 2023
Tczew, 1-3 września 2023
Beleń - Strońsko, 2 września 2023
Łódź, 3 września 2023
Zblewo, 4 września 2023
Dzierzgoń, 5-6 września 2023
Węgorzewo, 6-8 września 2023
Nysa, 8-10 września 2023
Kazimierz Dolny, 9-12 września 2023
Prudnik, 11-12 września 2023
Wąsosz, 13-14 września 2023
Pionki, 13-15 września 2023
Bolesławiec, 15-17 września 2023
Turośń Kościelna, 16-17 września 2023
Kozienice, 21-23 września 2023
Międzyrzecz, 22-24 września 2023
Grudziądz, 24-26 września 2023
Torzym, 25-26 września 2023
Sulechów, 27-28 września 2023
Gmina Chełmża, 27-28 września 2023
Jaraczewo, 29 września - 1 października 2023
Warszawa, 2-4 października 2023
Krosno, 5-8 października 2023
Tomaszów Lubelski, 17-19 października 2023
Częstochowa, 7-9 października 2023
Miejsce Piastowe, 9-10 października 2023
Opoczno, 10-12 października 2023
Dębica, 11-13 października 2023
Koło, 16-18 października 2023
Gdańsk, 19 października 2023
Dęblin, 20-23 października 2023
Przasnysz, 20-23 października 2023
Drohiczyn, 24-26 października 2023
Gąbin, 24-26 października 2023
Wysokie Mazowieckie, 27-29 października 2023
Mirosławiec, 4-6 listopada 2023
Lubliniec, 7-9 listopada 2023
Złotów, 7-9 listopada 2023
Łódź, 10-12 listopada 2023
Warszawa, 10-12 listopada 2023
Mińsk Mazowiecki, 13-15 listopada 2023
Przytyk, 13-14 listopada 2023
Pomiechówek, 15-16 listopada 2023
Stare Babice, 16-18 listopada 2023
Białośliwie, 20-22 listopada 2023
Sadki, 23-24 listopada 2023
Łosice, 23-26 listopada 2023
Zielonka, 27-28 listopada 2023
Nur, 29-30 listopada 2023
Polkowice, 30 listopada – 2 grudnia 2023
Zielona Góra, 5-7 marca 2024
Łapy, 7-9 marca 2024
Żary, 8-10 marca 2024
Siematycze, 10-12 marca 2024
Żagań, 11-13 marca 2024
Gmina Terespol, 13-15 marca 2024
Kargowa, 14-16 marca 2024
Radzyń Podlaski, 16-17 marca 2024
Książ Wielkopolski, 17-19 marca 2024
Lubartów, 18-19 marca 2024
Komorniki, 20-22 marca 2024
Lublin, 20-24 marca 2024
Magnuszew, 25-27 marca 2024
Tłuszcz, 25-27 marca 2024